Національне антикорупційне бюро України викликає екс-міністра Миколу Злочевського на допит в якості підозрюваного у справі про хабарі в $ 6 млн, який призначалася керівництву НАБУ і САП.

Відповідний документ оприлюднений на сайті бюро.

Проведення слідчих дій заплановано на три дати: 21 липня в 15:30 22 липня в 14:30 і 23 липня в 11:30. Всі три допити буде проводити старший детектив НАБУ Віталій Пісний.

Нагадаємо, 12 червня в Україні розгорівся скандал через найбільший хабара в історії країни в 6 млн доларів, який хотіли нібито вручити керівникам НАБУ і САП за закриття справи проти Миколи Злочевського – газового олігарха і міністра екології часів Януковича.

Нагадаємо, національне антикорупційне бюро України затримало чоловіка, який намагався підкупити главу Фонду державного майна.

Йому пропонували 800 тисяч доларів за призначення на посади керівників двох державних підприємств певних осіб, повідомляється на сторінці НАБУ в Facebook.

Також за цю суму пропонувалося продовжити дію договору, укладеного між одним із зазначених підприємств та комерційною компанією.