Глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що депутати-самовисуванці теоретично можуть увійти до її фракції у парламенті, але треба буде пройти "вхідний контроль".

На питання, чи можуть самовисуванці увійти до фракції "Слуги народу", глава партії відповів, що теоретично так, але це питання поки не обговорювалося.

"Це треба буде обговорювати, зокрема, на фракції. Залежить від того, хто ці люди", – сказав Разумков.

За його словами,  має бути перевірка таких людей.

"Це може бути за тим самим принципом, як ми відбирали кандидатів від партії на виборах. Можливо, він буде десь видозмінений", – зазначив він.

Також Разумков зробив заяву про місцеві вибори.

"Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно до них потрібно готуватися, і політична партія "Слуга народу" фактично одразу ж після того, як закінчуються парламентські вибори, розпочне підготовку до місцевих виборів. Я думаю, що, найімовірніше, вибори відбудуться вже у 2020 році, але багато чого буде залежати, в тому числі, і від місцевих органів влади", – сказав лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в ефірі ICTV.

Він зазначив, що нині чимало чиновників на місцях працюють неефективно, не розвивають громади, неефективно використовують ресурси, зокрема й у рамках децентралізації.