Колишній президент Петро Порошенко розлютив українців, пояснивши трагедію на Донбасі

Лідер “Європейської солідарності” дав інтерв’ю виданню “Українська правда“, в якому показав своє бачення бійні під Іловайськ. Командир добровольчого батальйону “Донбас” різко розкритикував політика на своїй сторінці в Facebook. На його думку, екс-гарант вішає українцям локшину на вуха, вважаючи їх дурнями.

У бесіді з журналістами Петро Порошенко запропонував більше не вважати поразкою трагедію, в якій загинули сотні українських військових. За його словами, обстріл під Іловайськ став індикатором російської агресії.

“Відійдіть від кліше, Іловайськ – це програш українців. Сприймайте, будь ласка, Іловайськ як початок російської агресії. Якби не було агресії, то ситуація розгорталася б зовсім по-іншому. Я не хочу нікого звинувачувати, ні тих, хто відмовлявся виконувати накази головнокомандуючого Муженко, або тих, хто свого часу не зробили рішень … За це заплачено велика ціна. Але причиною стала російська агресія “, – заявив Петро Порошенко.

Семен Семенченко нагадав, що про агресивні дії Росії стало відомо ще задовго до трагедії. Адже за кілька місяців до окупації Донбасу росіяни напали на Крим:

“Тупий і ще тупіший. Це я продовжую читати інтерв’ю Порошенко «УП». Цитата: “Відійдіть від кліше, Іловайськ – це програш українців. Сприймайте Іловайськ як початок російської агресії “. Феєричний дов#ойоб … Важко було Україні з президентом, який вважав українців за ідіотів … Російська агресія почалася за півроку до Іловайська! З окупацією Криму”.

Доброволець зазначив, що Петро Порошенко згубно впливає на чималу частину українців, задурманюючи їх своєю брехнею. На думку Семена Семенченко, наслідки промивання мізків будуть відчуватися навіть якщо екс-президента відправлять до в’язниці.