Народні депутати від правлячої партії Слуга народу Давид Арахамія та Олександр Корнієнко прокоментували внесення в парламент президентського законопроекту Про олігархів. Про це вони зазначили у коментарі “Інтерфакс-Україна”

Зокрема, глава фракції Слуга народу в парламенті Давид Арахамія вважає, що реакція деяких політиків і бізнесменів на законопроект говорить про те, що він незручний олігархам.

Арахамія також вважає, що саме згуртована підтримка олігархами Віктора Януковича призвела до його втечі з України.

“Ми всі побачили першу реакцію – впливові політичні діячі почали несамовито дискредитувати спроби президента позбавити Україну олігархічного впливу. Деякі домовилися вже до того, що олігархи – мало не основа демократії в країні. Але хто, як не олігархи, підтримували Януковича свого часу? Влада Януковича була вищим виявом олігархічної моделі в українській політиці. Всі бачили, чим це закінчилося”, – заявив нардеп.

Глава фракції нагадав, що перед читанням у парламенті до закону можуть бути запропоновані тисячі правок. Також можуть бути подані альтернативні законопроекти.

“Українцям зараз треба просто подивитися, хто й як коментує цю тему. Якщо просто намагаються дискредитувати ідею та не надають конкретних кроків, щоб олігархи більше ніколи не змогли впливати на всю країну заради своїх інтересів, то це і є допомогою олігархам”, – повідомив Арахамія.

У свою чергу, голова партії Слуга народу Олександр Корнієнко вважає, що завдяки закону в Україні буде встановлено “верховенство права, а не грошей”.

“Ми хочемо надати нові правила, які змінять систему. Це абсолютно нормальне цивілізоване бажання, яке спрямоване на те, щоб в Україні було реальне верховенство права, а не верховенство грошей. Наші опоненти зараз тільки критикують, а не пропонують нові законодавчі інструменти, щоб прибрати деструктивний вплив олігархів. Така активність не може дати результату – товариство її не сприйме”, – заявив Корнієнко.