Наступного тижня запланована підготовка нових пакетів військової підтримки від партнерів, а також посилення протиповітряної оборони.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

«Наступний тиждень – ми вже готуємо – обов’язково збільшимо можливості нашої держави. Зокрема, нашого оборонно-промислового комплексу. Ми готуємо й нові пакети військової підтримки від партнерів. Готуємо й посилення нашої ППО – це незмінний пріоритет», — зазначив Зеленський.

Також відомо, що Україна одержала весь номенклатурний список протиповітряної оборони, про який були домовленості із західними партнерами. Однак, щоб посилити захист, їх потрібно значно більше. Зокрема, на думку спікера Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, Україна потребує більше таких систем як Patriot, SAMP/T IRIS-T, NASAMS, щоб захистити країну і ті об’єкти, які ворог намагатиметься атакувати й знищити.

Нагадаємо, раніше Ігнат пояснював, що територія України величезна, тому неможливо створити «стіну» з ешелонованої протиповітряної оборони. Тим паче, що окупанти запускають дрони та крилаті ракети, щоб виявити слабкі місця ППО.