Ну яка підлість! Жах! Який ніж в спину Петру Порошенку! Арсеній Яценюк раптово повідомляє, що Петро Олексійович не може бути керівною і спрямовуючою силою опозиції, ядром її сподівань, про це пише Телеграм-канал Телекошмар.

Каже, що немає конкурентів у Володимира Зеленського. І треба об’єднуватися всій опозиції, що означає – не може бути ставки на Порошенка як на ключову фігуру.

А як же тоді всі ці дворічні старання Порошенка?

Як же головна теза його депутатів і спікерів про те, що типу Порошенко це лідер опозиції?

А головне – де і кому Яценюк це повідомив! На каналі “Еспрессо”, який працює в пулі Порошенко і заради його інтересів! Ще й депутату Княжицькому – члену фракції Порошенко. Шок!

Навіть цікаво: хто тепер підтримає цю пропозицію Яценюка фактично змити в унітаз амбіції й старання Порошенко. 

Нагадаємо, експрем’єрміністр Арсеній Яценюк зауважив, що зараз важливо, аби відбулись парламентські вибори: або строкові, або дострокові.

Незважаючи на те, що, на думку Яценюка, для  України важливо мати об’єднану колективну опозицію, він визнає, що конкурентів на політичному рингу для чинного президента немає.

“Зеленський так поводиться, тому що він не бачить для себе конкурента, і, я вважаю, що насправді зараз немає персони, яка може конкурувати із Зеленським. Водночас, діючого президента підтримує 30%, але є ще 70%, які проти нього. Відтак важливо організувати колективну, об’єднану опозицію» – наголосив Яценюк.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.