Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі скоро може бути госпіталізований через голодування, заявила на телеканалі “Україна 24” народна депутатка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько.

“У Саакашвілі дуже бадьорий моральний стан. (Протестні мітинги в Грузії – ред.) надають йому сили. Стан фізичний, звичайно, у нього поганий. Тому що людина вже голодує третій тиждень, відмовляється зупинити голодування. Він переконаний, що важливо продовжувати голодування, щоб довести, що він є невинним. Найближчими днями його стан здоров’я буде дуже критичний.

Це вже третій тиждень – і йому буде потрібна госпіталізація. Я вважаю, що вона йому вже потрібна, тому що стан його здоров’я слабкий. Але коли йому стане зле, то, звичайно, медична допомога дуже потрібна, і важливо, щоб він її мав. Лікаря до Саакашвілі не пускали 5 днів, до вчорашнього дня”, – сказала Ясько.

Нещодавно місцеве агентство “Грузія онлайн” повідомило, що соратники Міхеїла Саакашвілі відвідали у в’язниці Руставі його, після чого стало відомо, що політик перебуває в поганому стані.

“Він худий, блідий і повільний, йому важко пересуватися”, – про це заявила журналістам член “Національного руху” Анна Цітлідзе після відвідин Саакашвілі в 12 пенетенціарній установі в Руставі.

При цьому Саакашвілі заявив, що не збирається припиняти голодування.

“Він не дав мені багато говорити про стан здоров’я і сказав мені, що це не є важливим, коли потрібно рятувати країну, і зараз головне – довести до кінця цю почату перемогу. Він мало говорить про своє здоров’я. Я запитала стосовно припинення голодування, це питання про яке взагалі не хоче говорити, він прийняв тверде рішення про це, і тепер головне – врятувати країну. Він чекає, що його особистому лікарю дадуть право якось увійти до нього”, – сказала Цітлідзе.