Вчора Михаіл Саакашвілі, який зараз перебуває в ув’язненні у Грузії, підтримав президента Володимира Зеленського у боротьбі з олігархами.

“У ахметівського собаки Гордона жалоба. Єдина авторитетна людина, яка залишалася в його оточенні, по суті помножила на нуль усі слова Дмитра”, – влучно підмітили на телеграм-каналі “Мегеріні”.

“Гордон, готуйся перевзутися, як ти робив усе життя. Але тільки цього разу вже не пройде)”, – зазначили там.

Гордон, як справжній майстер змінювати позицію, дійсно, може переметнутися з табору Ахметова, якщо того притиснуть, назад до президента. Журналісти навіть написали приблизний текст пропагандисту, коли той приповзе до Зеленського на колінах.

“Коли Зеленський зажене олігархів, Гордон говоритиме приблизно таке:

«Я завжди вважав олігархів злом. Можете підняти мої ефіри, я це завжди говорив. Але я щиро думав, що закон спрямований проти медіа. Я помилився. Президент Зеленський справді керувався інтересами країни. Я не шукаю жодних посад – ні тоді, ні зараз. Але я вважаю своїм моральним обов’язком сказати, що я був неправий. Сильна людина завжди визнає свої помилки. Я бажаю президенту успіхів у його подальшій діяльності, як би він не ставився до мене»”, – написали на телеграм-каналі. Звучить цілком в стилі Гордона. Нехай збереже собі на майбутнє, йому знадобиться.

Взагалі, є підстави вважати, що Гордон вже починає давати задню. От нещодавно він знову опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з президентом України Володимиром Зеленським.

У кадрі і Гордон, і Зеленський позують у чорних класичних костюмах з білими сорочками. При цьому президент доповнив свій образ темною краваткою. Обидва вони забавно посміхаються на камеру.

З якою метою Гордону викладати фото з президентом, який “для нього помер”, незрозуміло. Краще б вже виклав фото з Ахметовим. Це б не викликало жодних питань. Так би мовити, хазяїн і його прислужник разом. Все зрозуміло.

Нагадаємо, нещодавно політтехнолог і продюсер Володимир Петров пояснив, чому журналіст Дмитро Гордон, лікар Євген Комаровський, ексголова ОП Андрій Богдан, які раніше активно підтримували Володимира Зеленського, зараз стали критикувати його.

Про це Петров розповів під час ефіру на одному з українських телеканалів. Політтехнолог розкритикував Гордона і назвав його “аферистом”.

“З Дмитром Гордоном не відбулося нічого. На мою думку, він як був аферистом, так аферистом і залишився. Я помітив, що у президента з’явилася окрема група опозиціонерів, які колись були його друзями. Це Гордон, Комаровський, Андрій Богдан і ще кілька персонажів. Не дивлячись на те, що вони стали відвертими його ворогами, вони ж не використовують такі історії, як: “ми були друзями Зеленського, ми бачили, які схеми він починав, ми бачили, що вони крадуть, — і ми пішли”. Ні, вони говорять про якесь розчарування, яке не має ніякого матеріального підґрунтя під собою”, — зазначив Петров.

Експерт припустив, що “колишні друзі образилися на свого колишнього друга” через недостатню кількість уваги та інші очікування від Зеленського на свою користь.

“Тому що, можливо, вони очікували чогось іншого. Хтось хотів стати міністром, хтось хотів стати головним радником, хтось хотів стати другою чи третьою людиною в країні. Мені здається, що тут суто людський фактор. І цей конфлікт — конфлікт між людьми. І розчарування також одних людей в іншій людині”, — підсумував Володимир Петров.

Є ще одна причина, яку політтехнолог не озвучив. І вона дуже банальна. Це гроші, а якщо трошки конкретніше, то гроші Ахметова.