Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про затримання у Панамі колишнього глави Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України (Держінвестпроект) Владислава Каськіва, а також про вручення колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу повідомлення підозри, передає Корупція.Інфо

«Сьогодні, прямо зараз, поки ми з вами зустрічаємося, наші слідчі вручають підозру пану Лавриновичу, колишньому міністру юстиції, у вчиненні злочинів, передбачених ст. 191 (розкрадання) і 356 (службове підроблення). Саме в цей момент ми отримали повідомлення про затримання в Панамі «другого іспанського інструктора» пана Каськіва, який нами також був оголошений в міжнародний розшук за ст. 191 (розкрадання) і інших службових злочинів», – повідомив генпрокурор, передає DT.ua.

Як повідомлялося, у березні 2016 року екс-глава Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами часів Віктора Януковича Владислав Каськів оголошений в розшук.

Раніше глава МВС України Арсен Аваков заявляв, що екс-глава Держінвестпроекту Владислав Каськів підозрюється в розкраданні грошових коштів в сумі близько 2 млрд грн, виділених з державного бюджету України.