шокін

Голова Служби безпеки України Василь Грицак натякнув, що йому погрожують у зв’язку зі справою про дніпропетровське злочинне угруповання.

Про це він сказав на прес-конференції, яку провів спільно з генеральним прокурором Віктором Шокіним.

Грицак зазначив, що працівник СБУ Віктор Манзик був застрелений у Волновасі "людиною, яка асоціюється нами з цим угрупованням". Правоохоронці відслідковують і інші злочинній діяння.

"Чому 255 стаття? Чому злочинна організація? Є фонд ("Фонд оборони країни" – ред.), є маса моментів, під які маскуюється справжнє обличчя. Є видима частина айсберга – і значно більша частина знаходиться під водою", – заявив голова СБУ.

"Ми ще не сказали про те, що – ви самі запитайте у декого з командирів батальйонів, які свого часу отримували матеріально-технічне забезпечення, в тому числі, від фонду – як потім у них забирався автотранспорт, який давався їм не на постійне користування, а у "врємєнноє пользованіє", – зазначив він.

За словами Грицака, "коли хлопці відмовлялися виконувати там забаганки по рейдерським моментам, техніка у них забиралася".

"Ви запитайте у Юри Берези, мого побратима, в якого різали колеса, чому це робилося, і були погрози", – сказав він.

"Чому я емоційний сьогодні? Тому що просто нашим уже хлопцям і мені особисто "привіти" передають, розумієте, я так м’яко скажу", – заявив голова СБУ.

"Не Вам одному", – прокоментував цю фразу генпрокурор Віктор Шокін.