Гроші, передбачені на виплати в 2019 році, закінчилися

Українцям припинили виплачувати лікарняні, а також допомога по вагітності та пологах. Фонд соціального страхування перестав платити 20 листопада. Це пов’язано з тим, що виділені гроші на 2019 рік закінчилися.

Заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль провів брифінг. Під час нього він піднімав цю тему. За словами заступника, гроші у держави є, близько 427 мільйонів гривень і до кінця наступного тижня ще прийде 860 мільйонів гривень. Виплати будуть відновлені, але тільки потрібно врегулювати питання з керівництвом Фонду страхування.

Стало відомо, чому субсидії раптово зникли з платіжок за комуналку.

Як відомо, в країні стартував опалювальний сезон і українці вже встигли отримати перші квитанції.

Як виявилося, у платіжках люди не виявили належні субсидії і пільги від держави.

Це пов’язано з новими правилами виплати пільг. В УСЗН підкреслили, що готівкова грошова форма виплати можлива тільки для тих, хто встиг подати заяву та реквізити банківського рахунку до 15 жовтня 2019 року.

Повідомлялося, що українці не мають право на пенсію, а також інваліди, все ж зможуть при певних умовах отримати від держави соцдопомогу.

Про це йдеться у Законі України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» (в редакції від 09 серпня 2019 року). Згідно з документом, “державна соціальна допомога призначається особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”.