"Гуманітарний штаб" фонду Ріната Ахметова заявляє, що в окупованому Донецьку озброєні люди заблокували його розподільний центр на "Донбас Арені" й пункти видачі допомоги.

28 лютого, "у Гуманітарного штабу немає достовірної інформації про причини таких дій", пише Корупція.Інфо

"Приміщення, інвентар і вся гуманітарна допомога штабу заблоковані, і волонтери штабу не мають до них доступу", – йдеться у заяві.

Популярне: Це не людина, а чудовисько: молодик жорстоко вбив, згвалтував і намагався виколоти очі 16-річній дівчині

За даними організації, через те "більш ніж півмільйона людей похилого віку, інвалідів, молодих мам не зможуть отримати свої "набори виживання".

"Гуманітарний штаб готовий відновити роботу, щойно розподільний центр і пункти видавання будуть розблоковані", – заявляють у фонді Ахметова.

Раніше стало відомо, що ватажки так званої "ЛНР" хочуть ввести "тимчасові адміністрації" у три компанії, які належать Ахметову: ПАТ "Краснодонвугілля", ТОВ "ДТЕК Ровенькіантрацит", ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит".

Водночас, на підконтрольній Києву території Луганщини триває блокада залізниці, яка не дає підприємствам Ахметова отримувати вугілля з окупованої частини Донбасу. У штабі блокади відмовилися від переговорів з урядом.