В Одесі, в інфекційній лікарні, від отруєння помер 53-річний чоловік. Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Полясний під час інспекції лікарні в Подільському, передає Корупція.Інфо

Популярне: В Росії проти Парасюка відкрито кримінальне провадження! Реакція нардепа шокувала всю Україну! Такого ще не бачив НІХТО

Він уточнив, що в інфекційну лікарню чоловік потрапив 5 червня з деякими ознаками ботулізму. Лікарі провели обстеження і ввели йому сироватку, проте 10 червня він помер.

Після смерті йому поставили діагноз «гостре порушення мозкового кровообігу». Як зазначив Полясний, ботулізм в даному випадку «під питанням".

«Експрес тест не показав його наявність, однак клінічні симптоми були дуже схожі. Зараз обробляють аналізи, їх результати будуть відомі через 10 днів після дослідження », – зазначив чиновник.

За попередніми даними, за три дні до отруєння чоловік з'їв в'ялену рибу, яку купив в одному з одеських супермаркетів. І хоча чиновник не уточнив, в якому саме магазині чоловік придбав дану рибу, він запевнив, що Госпотребслужба зараз проводить ретельне розслідування за даним фактом.