Ситуація із водозабезпеченням Донецької області залишається напруженою. 14 міст та 58 селищ залишились без централізованого водопостачання ще три дні тому, передає Корупція.Інфо

Популярне: В Росії проти Парасюка відкрито кримінальне провадження! Реакція нардепа шокувала всю Україну! Такого ще не бачив НІХТО

Населенню вода подається за графіком з резервуарів, де вони є, та скважин. Залучають також техніку ДСНС, військових, комунальні та сільськогосподарські підприємства. Наразі на насосній станція №1 йдуть ремонтно-відновлювальні роботи. Там суттєво пошкоджений трансформатор. Якщо сьогодні станцію не буде відновлено, в області можуть ввести надзвичайний стан. Про це заявив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.


 – Оскільки сьогодні о 23.30 збігає три доби, як немає централізованої подачі води більше як для 382 тисяч чоловік, то, згідно чинного законодавства України, потрібно вводити надзвичайний стан. Якщо ми побачимо, що сьогодні-завтра зможемо подати воду, ми не будемо його оголошувати. Проте, якщо через обстріли чи ще щось, ремонтно-відновлювальні роботи затягнуться, будемо вимушені це зробити, – прокоментував очільник Донеччини.

Оголошення надзвичайного стану дасть змогу звернутися до резервного фонду Кабінету Міністрів щодо виділення фінансового ресурсу на нагальні потреби – підвіз води та цистерни. Крім того, будуть доступні кошти і з обласного резервного фонду.

Крім того, як повідомив голова Донецької ОДА на своїй сторінці в Facebook, від сьогодні через відсутність газопостачання надзвичайну ситуацію техногенного характеру введено в Авдіївці.