Реакція українських правоохоронних органів на прояви нетерпимості та антисемітизму буде миттєвою, зазначив президент України Петро Порошенко, передає Корупція.Інфо

Президент України Петро Порошенко заявив у Facebook про неприпустимість проявів у країні нетерпимості та антисемітизму.

"Я рішуче засуджую будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму. Уважаю неприпустимими спроби протягнути ці ганебні явища в Україну, як це нещодавно мало місце під час акцій у Львові та Одесі", – написав він.

Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

Президент заявив, що українська влада рішуче реагуватиме "на будь-які спроби посіяти ворожнечу в нашому суспільстві".

"Реакція українських правоохоронних органів на такі протиправні дії буде миттєвою. Україна – не місце для дискримінації та нетерпимості за будь-якими ознаками, адже повага до життя і гідності кожної людини є найвищою цінністю для Української держави", – зазначив він.

Під час "Маршу українського порядку", який пройшов в Одесі 2 травня, лідер одеського осередку "Правого сектору" Тетяна Сойкіна заявила: "Україна буде належати українцям, а не жидам. Не олігархії".

Національна поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 161 Кримінального кодексу (порушення расової, національної рівноправності громадян). Глава МВС Арсен Аваков заявив, що виступ Сойкіної – це "печерне середньовіччя, а не патріотична позиція".

Який саме інцидент у Львові мав на увазі Порошенко – не повідомляють. Можливо, ідеться про депутата від ВО "Свобода" Мар'яну Батюк, на сторінці якої у Facebook 20 квітня з'явилося привітання з днем народження лідера нацистів Адольфа Гітлера. 25 квітня Батюк звільнили. 27 квітня приблизно 200 осіб вийшло на акцію підтримки Батюк.