Верховна Рада України часто стає ареною боротьби керівних сил і опозиції. Де народні депутати бажають, якомога більше бруду вилити на свого опонента. Та якими б різким і провокативними не були заяви політиків, вони такі ж прості люди, передає Корупція.Інфо

 

Не вважаючи на рівноправ'я у цілому світі, Верховна Рада України має найменший відсоток депутатів – жінок. Всього 12 % від загального складу. Але якщо не кількістю, то якістю! Наші нардепки не поступаються красою світовим зіркам не те, що депутатам Європи. Однією з таких красунь є Ірина Сисоєнко.

Ще з дитинства вона була доволі впевненою і амбітною дівчиною. Такий твердий і водночас ніжний характер вів жінку до цілі. Зараз Ірина Сисоєнко займає посаду заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, і є народним депутатом від партії "Об'єднання "Самопоміч". Ця тендітна і ніжна жінка прагне змінити на краще медицину в Україні, надати їй стандартів німецького обслуговування.

Попри політичну діяльність нардепка встигає і активно займатись наукою, а також брати участь у житті свого народу. Ірина Сисоєва є співзасновник та головою «Благодійного фонду захисту прав медичних працівників», а також ініціатором створення “Координаційного центру допомоги учасникам АТО”.

Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

Стосовно особистого життя жінки, ми можемо лише щиро її привітати. Кілька днів тому Ірина Сисоєва вийшла заміж. Про таку грандіозну подію у своєму житті нардепка написала у себе в Фейсбуці. Ірина зізналася, що ледь не запізнилася на власне весілля, оскільки їхала з роботи. Також повідомила, що це була лише скромна церемонія в РАГСі, а пишні гуляння з білою сукнею будуть трохи згодом.

Обранцем сексапільної нардепки став німецький лікар і українець за походженням, на жаль імені Ірина не розголошує. Проте запевняє, що покидати Батьківщину не збирається. Також у Сесоєвої є 10-річний син Григорій з яким вона любить проводити вільний час і кататися на лижах та роликах.