Шок! Немовля поховали заживо, але далі трапилось неймовірне.

Виявилося, що малюк провів у могилі 8 днів і зміг вижити лише завдяки волозі, яка просочувалася крізь стінки його картонної труни, передає Корупція. Інфо

Поліція, яка прибула за викликом переляканої жінки, що виявила малюка, змогла знайти його батьків. Ними виявилася подружжя фермерів, яке ледве зводило кінці з кінцями. 

Втім, селяни відмовилися від свого малюка зовсім не через бідність. За словами батька дитини, ім’я якого не називається, його збентежило, що немовля народилося із заячою губою. "Це дуже поганий знак”, – заявив чоловік.

Батько дитини розповів, що спочатку вони з дружиною віднесли малюка на кладовище, де дитина пролежала на самоті два дні. Після прийшли їхні родичі, які, вирішивши, що немовля вже померло, закопали його. 

Зараз малюк проходить лікування в одній з місцевих клінік, його стан оцінюється як стабільний. Яке покарання буде загрожувати недбайливим батькам малюка, поки не відомо.

Це не перший випадок, коли похована людина несподівано "воскресає”. У США жінка повернулася до життя після 45-хвилинної клінічної смерті, те ж саме відбулося з філіппінської дівчинкою і пенсіонеркою з Німеччини.