Справу рецидивіста-педофіла, підозрюваного у викраденні 9-річного хлопчика і згвалтуванні 13-річного, передали в суд. 45-річний житель Харківської області був затриманий, коли намагався викрасти четверокласника з дитячого майданчика, передає Корупція.Інфо

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Песоцького, в лютому цього року в селі Цупівка чоловік схопив на дитячому майданчику учня 4-го класу місцевої школи, натягнув йому на обличчя шапку, закрив рот, щоб той не кричав, і став тягнути в сторону лісосмуги. Дитина гралася на майданчику разом з подружкою. Дівчинці вдалося втекти.

Вона розповіла про те, що сталося матері, а та зателефонувала батькові викраденого. Батько 9-річного кинувся на допомогу і звільнив сина, якого зловмисник поставив на коліна. Викрадач намагався сховатися в місцевому барі, але був затриманий батьком дитини і відвідувачами "наливайки". Від самосуду селяни втрималися, але в поліцію збоченця здали.

Декількома днями раніше в сусідньому селі чоловік скоїв аналогічний злочин. Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, він побачив поблизу залізниці незнайомого 13-річного хлопчика. Зловмисник схопив дитину і, погрожуючи фізичною розправою, потягнув у лісосмугу. Хлопчик кликав на допомогу і намагався вирватися, але не зміг. Чоловік, застосовуючи фізичну силу, зробив насильницьке задоволення статевої пристрасті над дитиною.

Як відзначили в прокуратурі, обвинувачений вже двічі був засуджений за вчинення подібних злочинів (в 1998 і 2006 рр.). Попереднього разу він вийшов на свободу, відбувши 12-річний термін, в жовтні минулого року.

Затриманому оголосили підозру у викраденні дитини, суд заарештував його без права застави. Зараз на вимогу прокуратури чоловік знаходиться під вартою. Максимальна санкція статей передбачає 15 років позбавлення волі.

Популярне:"Прийде новий президент – реформатор, який буде…": Пророцтво Афонських старців про Україну. Дещо вже збулося!

Напередодні повідомлялося, що в Харкові 56-річний чоловік розбещував дітей. Жертвами педофіла стали троє хлопчиків у віці від 9 до 11 років.