Садовий запропонував зменшити кількість депутатів Львівської міськради.

Під час чергового засідання львівський міський голова Андрій Садовий запропонував скоротити кількість депутатів місцевої ради. Так, лідер “Самопомочі” хоче, щоб в ЛМР працювали 32 обранці замість 64.

Верховній Раді варто також зменшити удвічі кількість депутатів у всіх місцевих та обласних радах, запропонував Андрій Садовий.

“Думаю, в державі також підтримають пропозицію зменшити кількість народних депутатів з 450 до 300”, – підкреслив мер Львова.

Для прикладу Садовий запропонував порівняти кількість депутатів у Львові з містами США і Канади. У порівнянні з північноамерикнаськими містами з такою ж кількістю населення, у Львові у 4-5 разів більше депутатів.“Запропонував сьогодні на сесії міської ради у наступній каденції зменшити кількість обранців з 64 до 32.

Пропоную також, щоб у всіх місцевих і обласних радах Верховна Рада прийняла рішення про зменшення депутатів у два рази”.

Нагадуємо, що Садовий розповів, як на Львів вплинула нова влада.

Він зазначив, що перестав відчувати тиск, а також з’явилася прекрасна координація і зі сторони міністрів, які прийшли.

“Багато класних людей, новий голова ОДА Зеленський призначив Мальського головою Львівської ОДА: що про нього відомо та президент, який має прихильність до Львова. Я вже давно не відчував такого задоволення, коли ти працюєш, без тиску”, – наголосив політик.