У Петра Порошенка, як і у Віктора Януковича є люди, які стали їх "особистими гаманцями", передає Корупція.Інфо.

Про це на своїй сторінці в фейсбук розповів відомий журналіст Сергій Лямець.

Популярне: 11 гривень за один куб: З 1 червня в Україні прогнозують різке подорожчання газу

За його словами, зараз в Україні почався процес переслідування особистого Бакіра Порошенко – Макара Пасенюка. Журналіст додає, що крім нього переслідувати повинні були і другий "гаманець" Порошенко – колишню главу Національного банку України Валерію Гонтареву. Але жінка вчасно схаменулася і поїхала за кордон.

"Специфіка Порошенко в тому, що він не захоплює підприємства. Досвід Януковича показав, що захоплене вважається твоїм лише до тих пір, поки ти при владі. Далі – жорсткі прокурорські кліщі і наждачний папір замість туалетного. Тому Порошенко і його оточення, а так само і БПП з "Наркофронтом", пішли по шляху накопичення грошових знаків.

Грошові знаки, поки вони поміщаються в одну сумку, ховати легко. Але коли вони не поміщаються в залізничний вагон, виникає потреба в професійних фінансистів. У разі Януковича, вибір припав на ICU Гонтаревої і Пасенюка. Вони зарекомендували себе, і … В разі Порошенко, вибір припав на ICU Гонтаревої і Пасенюка.

І ось, Валерія Олексіївна зробила свою справу і відчалила в сторону метрополії. Макар Пасенюк – залишився в Україні. І тепер він під прицілом. "

За словами Сергія, після виборів 2019 року, навіть за умови перемоги Порошенко, Пасенюку доведеться не солодко.

"Хто б не переміг на виборах, крім Петра Порошенка, Пасенюку потрібно готуватися до вимушеної еміграції. Можливо, зі зміною імені та навіть статі. Тому що шкідливо знати стільки секретів про чужих грошах. Хочеш знати, де гроші Порошенко, – хапай Пасенюка. Ось простий рецепт всіх політичних конкурентів ".

э