Головні новини України
Подобається

“Причиною стала некоректна поведінка і постійне втручання Віри”: Надія Савченко залишилась без адвокатів

11/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Причиною стала некоректна поведінка і постійне втручання Віри”: Надія Савченко залишилась без адвокатів

Від Надії Савченко, позафракційного нардепа, яку підозрюють в підготовці терактів і повалення державної влади, пішли її обидва адвокати – Олег Соловей і Дмитро Бугай.

Про це повідомив адвокат Соловей, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні ми розірвали наші робочі стосунки. Ми – я і Дмитро Бугай – більше не представляємо інтереси Надії Савченко. Ми підписали сьогодні відповідну угоду", – сказав він.

Соловей зазначив, що причиною цього стала, зокрема, і некоректна поведінка і позиція сестри Савченко – Віри, яка втручається в робочі відносини захисників і підзахисної.

"Ми не прихильники таких відносин, ми не будемо працювати зі сторонньою людиною, в тому числі з Вірою, яка поводиться по відношенню до адвокатів сестри некоректно. Ми працюємо з клієнтом і розробляємо єдину позицію, а всі сторонні втручання не йдуть на користь Надії" , – сказав Соловей.

Він додав, що це питання (що адвокати йдуть – Прим. Ред.) Обговорювали з Савченко протягом трьох днів, а 11 травня дійшли згоди.

Він також зазначив, що Віра знайшла для Надії Савченко нового адвоката Олександра Шадріна (він вів справу підозрюваної в сепаратизмі і створенні терористичної організації екс-мер Слов'янська Нелі Степу – Прим. Ред.)

"Але сьогодні в нашій присутності Надія підписала відмову від усіх адвокатів, в тому числі і від Шадріна", – сказав Соловей.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Він додав, що після них до Надії пішли Віра з мамою і "можливо, вони її переконають працювати з Шадрін".

Соловей також додав, що вони з Савченко домовилися, що якщо втручання в їх роботу не буде, і сама Надія захоче повернути собі старих адвокатів, то Соловей готовий повернутися і продовжувати захищати її інтереси.

Раніше повідомлялося, що Луценко заявив, що знає імена російських полковників, які дали Савченко зброю для теракту.

Також клопотання про продовження арешту Савченко надійшло до суду в її день народження.