Головні новини України
Подобається

“Він лежав весь у крові і кашляв нею”: Дружина українського моряка розкрила деталі смерті чоловіка

11/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Він лежав весь у крові і кашляв нею”: Дружина українського моряка розкрила деталі смерті чоловіка

Компанія Istanbul Shiping – власник судна "ATLANTIC HARMONY", на якому загинуло двоє українських моряків, назвала однією з причин трагедії нібито неякісну їжу з Мексики, передає Корупція.Інфо.

Як повідомила дружина загиблого Олександра Червоного Катерина, такою була початкова версія компанії. Але сама жінка зазначила, що не вірить в неї. Вона передбачає, що в компанії можуть брехати родичам.

Спочатку з'явилася версія після нібито розтину, що причиною смерті її чоловіка став набряк легенів, зазначила Катерина.

Але в компанії так і не повідомили остаточну версію.

"Там померло два хлопця. Перший помер 7 травня. Це був перехід у них 15-20 днів. Вони йшли на Кіпр. Через 10 днів вмирає хлопець. Його в найближчому порту віддають владі і буквально одразу відпускають мого чоловіка з вахти відпочивати. Потім через 13 годин виявили мого чоловіка вже мертвого. Він лежав весь у крові і блював кров'ю. Якась помаранчева рідина… Це або отруєння, або їх убили", – розповіла Катерина Червона.

За її словами, вона хоче кричати про це на весь світ.

"Це вирване серце, вирвана душа. У нас залишилася маленька дитина… Я хочу, щоб він повернувся додому. Хочу його поховати", – додала вона.

Вона додала, що загиблому Олександру Червоному було 32 роки, у нього залишився 2-річний син..

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

За інформацією херсонського активіста Кирила Стремоусова, всього на судні знаходиться чотири українські моряки.

"Всього чотири українські моряки знаходяться на судні. Зараз його заарештували в Мексиці. Власники турки, прапор Гонконгу. Загиблого звуть Микола Лукашов. Він був першим, хто загинув за невідомих обставин. Зараз вивчаємо експертизу. Швидше за все, набряк легенів. Другий – Червоний Олександр" , – повідомив він.

Нагадаємо, 10 травня стало відомо, що на судні "Atlantic Harmony", яке знаходиться біля берегів острівної держави Кабо-Верде, померли двоє українських моряків.