Третьокласників однієї зі столичних шкіл змушували читати й переказувати подробиці жорстоких вбивств, передає Корупція.Інфо

У соціальних мережах одна з матерів Олена Сим, розповіла, що дітей змушують вчити твори українського письменника Модеста Левицького, під назвою "Петрусів сон". Жінка навіть не уявляла, про що йде мова в творі, поки дочка, заплакана, не повернулася додому і не сказла, що їй задали переказати цей текст напам'ять.

Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

Виявилося, що в творі юні герої оповідання, жорстоко вбивають і знущаються над горобцями. Причому докладно описані і відірвані голови і залишки м'яса і нутрощі.

Перша думка була, що це вчитель не подивилася що за твір. Але ні. Дочка каже, що в класі їх змусили читати виразно і вголос. Дівчата плакали. І після цього вчитель нанесла на завтра перечитати ще й передати !!!

За словами Олени вчителька спеціально зачитувала сцени насильства в класі перед детями. Шкільне керівництво за словами жінки вже пообіцяло вжити заходів до вчительки, але заяівло, що програму для навчання складають не вони.