У суботу, 2 грудня близько 16-ої години на пішохідному переході збили сина українського силача, володара титулів "Найсильніша людина України" та "Найсильніша людина світу" Василя Вірастюка  Адама, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Геть бариг та імпічмент…”: Розлючений натовп в Києві прямо зараз (Онлайн трансляція)

Про це Вірастюк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«02.12.2017. – близько 16-ої години на пішохідному переході збили нашого старшого сина (Адама), відразу скажу що з ним на даний момент вже все добре», – повідомив він.

За словами Василя Вірастюка Адам рухався з вулиці Івана Кудрі, переходив світлофор що на бул. Лесі Українки, на зелений колір для пішоходів.

«В той момент автомобіль СІРОГО КОЛЬОРУ, попередньо TOYOTA COROLLA не пропустивши пішохода (тобто Адама) рухається далі, збиває його, зупиняється на 2-3 секунди і тікає», – додає він.

Також він зазначив, що з його сином наразі все добре, була часткова амнезія.

За словами Василя, син сьогодні цілий день на ногах, їздить з ним. При цьому вчора він тільки до десятої вечора згадав, що його вдарила машина. А було це в 16 годин.

На питання, що відомо про водія автомобіля, який збив сина, Вірастюк відповів, що "поки тільки те, що він моральний урод". Його зараз шукають. Є запис з відеореєстратора. Фахівці намагаються його відцифрованити, щоб ідентифікувати модель авто і побачити номер.

Також Вірастюк додав, що в поліції його попередили, що якщо автомобіль був на Єврономерах, то вони не зможуть встановити водія, так як нібито немає бази даних таких машин з прив'язкою до власників.