Жителі станиці Старовелічковської Калінінського району Краснодарського краю попрощалися з аспіранткою СПбГУ Анастасією Єщенко. Проводити дівчину в останню путь прийшли сотні людей.

“Поминальна служба відбулася в Свято-Троїцькому храмі станиці Старовелічковська. Прийшли сотні людей, храм не зміг вмістити всіх, люди стояли у дворі, було багато квітів. Після цього на одному з місцевих кладовищ відбулися похорони, на яких були присутні тільки родичі і близькі сім’ї” , – сказало журналістам джерело з оточення сім’ї дівчини.

За його словами, дівчину відспівували і ховали в закритій труні.

У вбивстві Анастасії Єщенко підозрюється колишній доцент СПбГУ Олег Соколов. Чоловік був затриманий вранці в суботу, 9 листопада, після того як рятувальники витягли його з річки Мойки.

При собі у Соколова був рюкзак, в якому виявили дві відрубані жіночі руки і травматичний пістолет. В ході обшуку в квартирі історика виявили страшну знахідку.

Олег Соколов дав слідству повні свідчення і зізнався в скоєному під час суду. Слідчі порушили кримінальну справу за статтею “Вбивство”.

На слідчий експеримент, який відбувся в п’ятницю, 15 листопада, на набережній річки Мойки, Соколова привезли в бронежилеті і касці.

Спільне життя аспірантки СПбГУ Анастасії Єщенко з викладачем Олегом Соколовим не викликало у її батьків ніяких побоювань.

 За словами батька вбитої дівчини – Олега Єщенко, дочка «добре відгукувалася» про свого коханого.

«Я як міркував: якщо їй добре – то і мені добре. Хоча ми розмовляли. Говорили, так, що у цих відносин немає майбутнього. Але вона любила його», – наводить слова Олега Єщенко П’ятий канал.

 Єщенко уточнив, що єдиною обставиною, яка змінилася останнім часом, стала частота дзвінків дочки додому – Анастасія дзвонила рідше, а розмови були коротшими.