Досудове розслідування у справі про ДТП у Харкові, у якій загинули 6 осіб, завершилось, сторони ознайомились з матеріалами, повідомили адвокати підозрюваних, передає Корупція.інфо. 

«Досудове розслідування у справі завершене. Матеріали відкриті стороні захисту для ознайомлення. Ми навіть уже підписали протокол про ознайомлення з матеріалами розслідування. І захист (другого учасника ДТП Геннадія) Дронова, здається, теж закінчив ознайомлюватися і підписав протокол», – сказала адвокатка водійки Lexus Олени Зайцевої, яка скоїла наїзд на пішоходів, Юлія Козир.

Адвокат Дронова Сергій Перепелиця підтвердив, що вони також ознайомились з матеріалами справи і підписали протокол.

Захисники висловили упевненість, що найближчими днями справу передадуть у суд.

Популярне: "Перев’язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі витискали дитину з породіллі, що призвело до смерті немовляти

«Упевнена, що до 10 лютого (10 лютого закінчується міра запобіжного заходу для підозрюваних) повинне бути розглянуте це питання. Тому і передано буде справу до суду, і суд призначить розгляд до10 лютого», – сказала Козир.

За словами Перепелиці, на цьому тижні обіцяють вручення обвинувального акту.

«Відповідно від дня надходження обвинувального акту підготовче судове засідання повинно бути призначене не пізніше, ніж через 5 днів», — сказав Перепелиця.

Він пояснив, що на підготовчому засіданні розглянуть питання про продовження запобіжного заходу підозрюваним і вирішать питання про можливість призначення судового розгляду.

Як відомо, увечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Lexus, який під керуванням Зайцевої їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg Геннадія Дронова вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб, ще одна людина згодом померла в лікарні.

Зайцева визнала свою провину. Наразі обоє підозрюваних перебувають під вартою.