Відома українська травесті діва Монро активний користувач соцмереж, вона часто ділиться фотографіями, новинами і навіть порадами зі своїми шанувальниками в Instagram. Але в цей раз Невгамовна Монро, як вона сама себе називає, опублікувала в Instagram новий пост про Національний відбір на Євробачення 2019 і про переможницю MARUV.

На своїй сторінці в соцмережі Монро опублікувала цікаву фотографію в незвичному образі. На знімку вона постала на огляд публіки у синій блискучій масці кролика, з яскравим макіяжем і пишною розпущеною шевелюрою. У підписі до фото Монро висловила свою думку про фінал Нацвідбору на Євробачення 2019, і навіть політику приплела.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Ось гидко на душі… Ніби і заслужена перемога у @maruvofficial, і всі молоді артисти, гідні, цікаві, видно, що хвилюються і для них важливо поїхати саме на конкурс! А відчуття, ніби з'їла лайна пуд. Копни глибше в кожного з нас, знайдеш таке, що захочеться забути, що знав колись. Але ми не там, не на сцені, і нас не питають.

Хоча реальність демонструє інше. Кожен винен в тому, що відбувається. Ми ігноруємо вибори, ми продаємо та продаємося, нам простіше скинути рішення на когось, а потім обурюватися, що за х@я… зізнайтеся, ми просто не знаємо, що робити? І патріотичні гасла, на жаль, не допоможуть!  І я твердо впевнена, народ гідний своїх правителів! А значить поки що так", – написала Монро.

Шанувальники травесті-діви не змусили себе чекати і почали активно коментувати пост Монро. Кожен з користувачів почав писати свою думку щодо тих питань, які піднімає Монро у своїй публікації.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Вот гадко на душе… Вроде и победа заслуженная у @maruvofficial, и артисты все молодые, достойные, интересные, видно, что волнуются и для них важно поехать именно на конкурс! А ощущение, как-будто съела дерьма пуд((( Копни глубже в каждого из нас, обнаружишь такое, что захочется забыть, что знал когда-то. Но мы не там, не на сцене, и нас не спрашивают. Хотя реальность демонстрирует другое. Каждый виноват в том, что происходит. Мы игнорируем выборы, мы продаем и продаемся, нам проще скинуть решение на кого-то, а потом возмущаться, что за х@я…признайтесь, мы просто не знаем, что делать? И патриотические лозунги, увы, не помогут! И я твердо уверена, народ достоин своих правителей! А значит пока так. #НеугомоннаяМонро Прямой эфир с итогам и впечатлением сохранила. Ссылка в био профиля. Спасибо. Нас сегодня было 2.2К 😍 Это п@здец Как много для меня!

Допис, поширений Неугомонная Монро (@monritta)