васюник

Народний депутат від «Народного фронту» Ігор Васюник заявив про свою участь у виборах міського голови Львова, які мають відбутися у кінці жовтня. Повідомляє Корупція інфо.

«Я буду брати участь у виборах мера Львова, бо вже досить довго представляю інтереси львів’ян у Верховній Раді, тому знаю, що потрібно Львову», – заявив Ігор Васюник.

Колишній перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Васюник став народним депутатом у 2012 році, вигравши вибори у Тараса Стецьківа на мажоритарному львівському окрузі №117. У парламенті Васюник увійшов до фракції «Батьківщина», від якої і балотувався. На позачергових виборах у 2014 році Ігор Васюник відмовився від балотування у тому ж окрузі, але пройшов до Верховної Ради за списком «Народного фронту». Депутатом від 117 округу стала представниця «Блоку Петра Порошенка» Оксана Юринець.

45-річний Ігор Васюник є молодшим братом Івана Васюника, віце-прем’єра уряду Юлії Тимошенко у 2007-2010 рр. У 2014 році Іван Васюник також балотувався до Верховної Ради по львівському округу №115, але програв Дмитрові Добродомову.

Ігор Васюник став уже другим кандидатом, який заявив про свою участь у боротьбі за посаду міського голови Львова. Раніше про свій намір взяти участь у мерських виборах уже оголосив депутат Львівської міськради Володимир Гірняк. Чинний міський голова Львова Андрій Садовий, який займає свою посаду уже дві каденції поспіль, поки не заявляв про свою участь у виборах.

Чергові вибори міського голови Львова пройдуть в рамках загальних місцевих виборів, які мали б відбутися в останню неділю жовтня.