Перед обранням Генпрокурором Віктор Шокін говорив, що має амбітні цілі. – повідомляє Корупція.Інфо

Шокін після Майдану декларував, що не має ні родини, ні дітей. Насправді ж у ході нашого розслідування ми встановили, що у нього є і дитина, і цивільна дружина – її звати Оксана Гриневич. І це все можливо була б його особиста справа – якби не наступний факт.

Він наголошував, що на цій посаді планує закінчити розслідування злочинів під час Революції гідності та передати до суду справи проти корупціонерів з найближчого оточення Віктора Януковича

Гучні заяви Шокіна так і лишилась словами. Очікуваної реформи прокуратури та передачі до суду злочинів ані попередньої, ані нинішньої влади так і не відбулося. Під тривалим тиском громадськості Шокін подав у відставку. Але питань до нього залишилось чимало.

І на трирічну дитину Шокіна, і на її матір Оксану Гриневич – за фахом простого українського лікаря – оформлена низка елітної нерухомості. У тому числі – за кордоном. Наприклад, ми дізнались, що Оксана Гриневич після Майдану придбала маєток у Чехії, в елітному районі Праги.

Про все це Віктор Шокін не згадував у своїй скромній декларації.

Про таємне життя відставленого генпрокурора Віктора Шокіна, яке може дати уявлення про його справжній матеріальний стан, – розслідування Катерини Каплюк та Наталки Седлецької.