Партія УДАР висуватиме своїх кандидатів на посади міських голів Києва та Львова на місцевих виборах восени цього року, передає Корупція.Інфо із посиланням на Galnet

В четвер, 9 липня, відбулась політрада Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», на якій розглядалось питання участі партії у виборах до місцевих органів влади. Учасники зібрання акцентували увагу на тому, що партія УДАР братиме участь в місцевих виборах як самостійний суб’єкт.

«У нас активні, діючі місцеві організації у всіх адміністративно-територіальних громадах Львівщини. Серед ударівців – шановані у своїх громадах люди. Ми маємо фахову команду, якій є що запропонувати виборцям, в тому числі, й Львівщини. Як політична сила, ми братимемо участь у наступних виборах. Оптимально – як самостійний політичний суб’єкт», – наголосив голова Львівського УДАРу Петро Адамик.

Рішенням політради було зобов’язано керівників районних організацій у стислі терміни визначитись з кандидатурами на міських голів міст обласного значення та районних центрів, а також – кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів. Також відзначено, що при формуванні виборчих списків ударівці дотримуватимуться гендерних квот, надаючи від третини до половини місць у списку жінкам-політикам.

Окрім цього, під час засідання політради партії учасники прийняли рішення про висунення ударівки, народного депутата України Оксани Юринець кандидатом на посаду міського голови Львова.

У свою чергу, присутня на засіданні О.Юринець наголосила, що відстоювання інтересів львів’ян є для неї пріоритетом у політичній діяльності: «мої громадські приймальні як народного депутата працюють у Львові, і мої помічники фіксують масу проблем, з якими до нас звертаються мешканці міста. Звичайно ж, найефективніше вирішувати ці проблеми можна, обіймаючи посаду міського голови міста. Тому участь у виборчій кампанії для мене є не просто формальністю чи політичним маневром, а прагненням найбільш ефективно відстоювати інтереси львів’ян.

Ми не збираємось боротися за місто, бо місто належить громаді, ми хочемо поборотись за серця земляків, бо тільки спільно і з любов’ю можна зробити наше місто кращим».