Помер російський актор театру і кіно Валентин Воронін. Про це повідомляє сайт Свердловського державного академічного театру драми.

Артист помер 14 серпня у віці 78 років в Єкатеринбурзі. Причини смерті не називаються. Прощання з Вороніним, як зазначається, відбудеться в театрі 16 серпня, про час початку церемонії буде оголошено пізніше.

«Він був переконливий і захоплюючий в ролях дуже різних: в репертуарному аркуші Валентина Олександровича – радянський розвідник і нацистський злочинець, священик і аферист, добряк і негідник … Його герої цинічні і романтичні, харизматичні і майже непоказні, приголомшливо привабливі і відштовхуюче потворні», – йдеться в повідомленні.

Воронін народився в Оренбурзькій області в 1940 році. Розпочав роботу в Свердловському академічному театрі драми в 1967 році. У 1982-му актор отримав звання «Народний артист РРФСР».

Нагадаємо, на 73-му році пішов з життя відомий білоруський тренер Валентин Петрович Воронін. Причини смерті іноземного фахівця поки не розкриваються.