У Польщі загинув український заробітчанин з Бердянська Сергій Савенков. Спершу у нього все було добре, потім він подзвонив рідним та сказав, що у нього забрали гроші і документи, згодом з’ясувалось, що чоловіка, ймовірно, вбили.

Трагедія трапилася із 27-річним жителем Бердянська Сергієм Савенковим ще у травні цього року. Проте справу й досі не розслідують. Рідні чоловіка у відчаї.

Він поїхав до Польщі на заробітки вперше. Відпрацював на меблевому виробництві два місяці. Все було добре, ми з ним зідзвонювалися. Навіть планували, що він повернеться, ми одружимося і восени поїдемо туди удвох. Він отримав гроші і 7 травня мав виїхати в Україну. Він дзвонив, казав, що взяв квиток, востаннє його бачили на вокзалі у Кракові. А потім повідомив, що з ним щось трапилося, він без грошей, без документів і йому дуже погано. Після цього зник”, – розповіла його цивільна дружина Інна.

Тільки 24 травня батько і брат Сергія приїхали до Польщі і впізнали тіло Сергія. Їм сказали, що Сергій впав із 9 поверху.

“Ми досі так і не знаємо, що з ним трапилося насправді. Польська поліція начебто відкривала справу, але нам ніхто нічого не повідомляв. Його мама зараз злягла від горя, вона не може зрозуміти, що трапилося з її сином. Я теж уже чотири місяці в шоці, не можу прийти до тями і усвідомити, що ось була людина, а тепер її немає”, – каже Інна.