Депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своєю дружиною Інною в Шевченківському районному суді Києва зробили гучні заяви про вбивство їхнього трирічного сина Олександра.

В’ячеслав заявив, що, оскільки “замовлення не виконано, значить воно не знято”. Депутат також сказав, що те, що підозрювані були на війні, їх не виправдовує.

“У мене тільки одне питання до одного з них: якщо ти бачив, що я в машину сів … з двома дітьми. Тобі ж мене замовили, так стріляй в мене!” – заявив Соболєв.

Дружина Соболєва Інна зробила гучну заяву щодо самого моменту вбивства дитини.

“Коли ти з сім’єю сідаєш у машину. Йде твій маленький синочок, несе малюнок. Йде за ним донька. Вони сідають в машину. Синочок говорить: “Мамочко, а куди ми далі їдемо?” Я кажу, що додому. А чоловік каже, що поїдемо собаці будку купимо, щоб він не замерз… І це крапка. Я розумію, що це постріл. Кажу чоловікові, щоб він швидко тиснув на газ. Я дивлюсь – він живий. А потім повертаюсь, бачу, що в моєї дитини немає пів голови… І його мізки я збирала своїми руками…” – сказала вона і додала, що “їхній синочок до них повернеться”.