Смерть народного депутата України із групи “За майбутнє” Антона Полякова була вбивством. Таку думку висловив в ефірі програми “Підсумки місяця з Євгеном Комаровським” на телеканалі “Україна 24” доктор Євген Комаровський.

“Ми правду колись дізнаємося? Коли-небудь? Вже затихли, ми про Антона практично не згадуємо. Молодий хлопець зі світлою головою пішов у владу й помер! Його вбили, 100%”, – вважає Комаровський.

Доктор також зазначив, що сам не планує йти в політику, “де нікому, жодному слову не можна вірити, де всі тебе використовуватимуть, будуть тобою маніпулювати, обманювати, підставляти тебе під наклеп, під кулі, під отруту”.

Народний депутат Антон Поляков помер у Києві в ніч на 8 жовтня. Патрульні за порушення ПДР зупинили таксі і побачили в машині непритомного чоловіка. Ним виявився Антон Поляков.

Правоохоронці повідомили, що в організмі померлого нардепа виявили алкоголь і важкий наркотик метадон.

За його словами, слідчі поки не дійшли якихось висновків, підозри ще нікому не висунуті.

“З нових даних єдине, що можна сказати, – що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така хімічна речовина, як метадон”, – – сказав речник МВС Антон Шевченко.

Він додав, що слідству ще належить з’ясувати, який саме це метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть Полякова.

“Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або хтось отруїв його цим препаратом”, – сказав речник МВС.

Раніше доктор Євген Комаровський в ефірі телеканалу “Україна 24” припустив, що Полякову підсипали метадон, але вбивати його не хотіли.

“Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не мали на меті його вбити. Налякати, показати, як він валяється у багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю”, – сказав Комаровський.

Нагадаємо, у ніч на 8 жовтня Поляков помер в Дніпровському районі Києва. Нардепу стало погано в таксі, його намагалися реанімувати лікарі швидкої допомоги, але констатували смерть. За попередньою версією правоохоронців, причина смерті Полякова – гостра коронарна недостатність і гостра ішемічна хвороба серця. Поліція озвучила версії й обставини смерті депутата Полякова – отруєння або хвороба.

Нагадаємо, перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін нещодавно розповів, що в організмі померлого народного депутата Антона Полякова окрім метадону й алкоголю, знайшли димедрол, який підсилює дію наркотиків. Про це заявив Єнін в етері на hromadske.

Раніше у МВС розповіли, що в організмі померлого Полякова виявили алкоголь та метадон – наркотичний лікарський засіб. Згодом з’ясувалося, що мовиться про суміш кількох речовин.

“Ми завершили одну з експертиз. І точно можемо сказати, що це метадон з примішками димедролу. По-простому кажучи, це так званий “вуличний метадон”. Метою димедролу є посилення дії наркотичної речовини.

Єнін уточнив, що просто так у аптеці димедрол купити не можна, тому силовики впевнені, що його купили не в офіційній аптечній мережі. Він зазначив, що слідство ще триває, тому правоохоронці не можуть прокоментувати, звідки ця речовина потрапила в організм. Перший заступник глави МВС уточнив, що досі немає доказів щодо насильницької смерті Полякова, проте й не відкидають таку версію.

Раніше МВС знайшло у померлого народного депутата 10 тисяч гривень і 800 доларів готівкою. А крім цього – два катетери з речовиною бурого кольору. Що це було – наразі не уточнювали.