Canada

Військовослужбовці до 31 березня 2017 року проводитимуть тренування українських збройних сил.

Прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер у вівторок оголосив, що уряд Канади надасть значні додаткові військові ресурси, щоб допомогти в тренуванні і підвищенні боєздатності українських збройних сил.

Про це він сказав на спільній з міністром оборони Джейсоном Кенні та начальником штабу оборони Томом Лоусоном брифінгу про поточний стан безпеки в Україні, говориться в прес-релізі канадського уряду.

Читайте також: Канада продовжить постачати ЗСУ нелетальну зброюЯк повідомляється, Канада розмістить в Україні 200 військовослужбовців, які до 31 березня 2017 року проводитимуть тренування українських збройних сил. Підготовка включатиме в себе знешкодження боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв, військову підтримку міліції, медичну підготовку, навчання безпеки польотів та модернізацію системи логістики.

"Канада також буде проводити індивідуальні та групові навчання Національної гвардії України разом з військовими інструкторами Сполучених Штатів", – йдеться в прес-релізі.

Як наголошується, ця допомога є відповіддю канадського уряду на заклики з боку України і є частиною політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності України і невизнання незаконної анексії Криму Росією.

Тренування почнуться влітку цього року і проходитимуть, насамперед, у рамках програми НАТО "Партнерство заради миру" в Яворові на заході України. Крім того, навчання розмінування будуть проходити в Кам'янець-Подільському.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо