Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua, передає Корупція.Інфо.

"Ось така от заміна Віктору Трепаку. Той, хто разом з Шокіним і Столярчуком захищав "діамантових прокурорів" і кого преса називала "смотрящим" в СБУ від Кононенка – тепер перший заступник голови СБУ з боротьби з корупцією. А той, хто зловив "діамантових прокурорів" – звільнений з органів СБУ. І сталося це символічно – практично на річницю "діамантової" справи", – написав він.

Касько додав, що у нього більше немає "питання, чи хоче нинішня влада боротися з корупцією в Україні".

Нагадаємо, що Порошенко в суботу також призначив Сергія Болдиря  керівником Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування, Максима Ємельяненко – начальником Департаменту оперативно-технічних заходів, Олега Зубкова – керівником СБУ в Херсонській області, а Миколи Мірошника – начальником Департаменту оперативного документування СБУ.Довідка: 5 липня під час спецоперації СБУ і ГПУ були затримані заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць. Їм було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (стаття передбачає безальтернативне позбавлення волі строком від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальну конфіскацію і конфіскацію майна).

Під час обшуків у них знайдено понад 500 тис. дол. готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю. У помешканні Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів, через що його назвали "діамантовим прокурором".

Досі тривають судові засідання у цій справі. ‡агрузка...