Один із солдатів роти "Беркута", який в 2014 році розганяв Майдан, фактично визнав, що знаходився на місці розстрілу, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Потрібно підривати”: Надія Савченко зробила шокуючу заяву під час інтерв’ю на російському пропагандистському каналі

До такої думки прийшов адвокат Віталій Титич,

"Один з підсудних, громадянин Амброськін, низкою своїх питань, на мою суб'єктивну думку, створив доказову базу для того обвинувачення, яке їй висувається. Він визнав основне фактично. Це – непрямий доказ очевидно, так званий доказ поведінки", – сказав адвокат.

Амброськін також розповів, як допитував одного з потерпілих на Майдані. Йому він хотів довести, що як тільки вони починають атакувати "Беркут", то їх відразу починають розстрілювати.

"Він хотів схилити до думки або отримати відповідь, що їх розстрілювали, коли вони рухалися на барикади, зайняті" Беркутом ", а коли вони стояли, то їх не розстрілювали", – зазначив адвокат.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відомий український лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський, незважаючи на російську агресію, спокійно заробляє гроші на потреби північного сусіда.