Снимок

У ніч на суботу, 16 травня, у Львові зупинено інспектора ДАІ взводу супроводу у нетверезому стані – Мельничука Сергія Миколайовича.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на "Експрес".

Працівника ДАІ було доставлено до наркологічного диспансеру, де проводилось медичне освідчення. На нього для захисту ДАІвця прибув Пісний Микола Петрович, який назвався командиром взводу супроводу, капітаном міліції.

Проте на вимогу Дорожнього контролю "Захід" чоловік, якого активісти назвали родичем екс-депутата і колишнього головного міліціонера Львівщини Василя Пісного, відмовився показати службове посвідчення.Після чого активісти подали інформаційний запит на ім'я начальника УДАІ ГУМВС України у Львівській області Хутняка, поцікавившись, чого чоловік, який назвався капітаном міліції, відмовився показати службове посвідчення?

"За декілька днів ми отримали відповідь, у ній йдеться, про те що Пісний М.П. перебував поза службою, у нас виникло питання: для чого було приїжджати до наркодиспансеру, перебуваючи не при виконанні службових обов'язків? Можливо спробувати щось "порішати"?", – пишуть активісти ДК "Захід" на своєму сайті.

"Цікавим є те, що їздить пан Пісний дуже дорогим автомобілем марки "Mercedes-Benz ML280 CDI". "Цікаво, звідки у молодого командира взводу супроводження, автомобіль престижної марки, приблизна вартість якого ~ 26000-30000$?", – зауважили активісти.

Нагадаємо, що Василь Пісний, який нещодавно очолював департамент боротьби з корупцією в МВС, "прославився" величезним позовом до журналістів.