мігр

Начальник Управління зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності керівництва Державної міграційної служби України (ГМС) отримував хабарі від обласного керівника Служби за створення позитивного іміджу в очах вищого керівництва. Така послуга забезпечувала збереження посади за жертвою здирства.

Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 11 вересня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, передає Корупція Інфо

Як випливає з судових матеріалів, начальник Управління забезпечення діяльності керівництва Державної міграційної служби України та зв'язків з громадськістю "систематично отримував від начальника ГУ ГМС в Дніпропетровській області неправомірну вигоду, за створення позитивного сприйняття керівництвом ГТС України результатів роботи (управління в Дніпропетровській області – ред.) та запобігання критики зазначених результатів, як з боку керівництва та інших посадових осіб ГМС України, що дає можливість перебування останнього на посаді ".Згідно з даними сайту Державної міграційної служби, посаду начальника Управління забезпечення діяльності керівництва ДМС та зв'язків з громадськістю займав до останнього часу Петро Васьков.

Чиновник був затриманий 9 вересня 2015 в столиці під час зустрічі з начальником Головного управління ГМС в Дніпропетровській області, який привіз київським покровителю 5 тис. Доларів і 5 тис. Гривень, інформує "Антикор".

У той же день начальнику Управління забезпечення діяльності керівництва Державної міграційної служби було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Під час обшуку, проведеного в його будинку, було вилучено 21 тис. доларів і 268 тис. гривень.

Суд призначив чиновнику запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, з подальшим утриманням його в Київському слідчому ізоляторі №13.

У той же час повідомляється, що підозрюваному було призначено заставу в розмірі вісімсот тисяч гривень.