Прем'єр-міністр Володимир Гройсман разом із міністром фінансів Олександром Данилюком повинен нести відповідальність за гальмування реформ у країні, передає Корупція.Інфо

На цьому наголосила нардеп від "Самопомочі" Тетяна Острікова з трибуни парламенту перед голосуванням за відставку глави Мінфіну.

"Ми зараз у цьому залі споглядаємо політичні розбірки. Поки прем'єр-міністр із міністром фінансів перетягують канати і ділять повноваження та впливи над Державною фіскальною службою, яка об'єднує податкову і митницю, ключові реформи в Україні пробуксовують… На митниці керують кримінальні авторитети, клани, місцеві феодали. Нема сьогодні митниці, голови ДФС, відповідального за митний напрямок. Безвідповідальна безгосподарність. Це результат роботи уряду у сфері податкової, митної, бюджетної політики. Це претензії і до міністра фінансів, і до прем'єр-міністра…Хочете відправити у відставку міністра фінансів? Не вийде, Володимире Борисовичу, списати всю відповідальність і повісити всіх собак на нього. Ви нам два роки тому обіцяли показати, як керувати країною. Тому ідіть і працюйте обоє. А не здатні – ідіть у відставку всі", – закликала Острікова.

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікарем

До слова, Данилюка таки звільнили.‡агрузка...