У центрі Києва мітингують декілька тисяч представників профспілок, перекрита вулиця Грушевського.

Охорону громадського порядку здійснюють кілька сотень правоохоронців – представники Національної гвардії, Нацполіції, а також загони спецпризначенців в захисних шоломах та наколінниках, повідомляє Корупція. Інфо

На площі Конституції в Києві розпочався мітинг Федерації профспілок України та регіональних профспілок в рамках оголошеної на сьогодні всеукраїнської акції протесту.

protest-e1481184578616

Вулицю Грушевського перекрито для руху транспорту, починаючи від вулиці Шовковичної і до Кріпосного провулку.

Зараз на площі Конституції встановлено сцену і розпочинається мітинг, організований Федерацією профспілок України. Там перебуває приблизно кілька тисяч людей, які розмістилися перед будівлею Верховної Ради і по вулиці Грушевського. 

Охорону громадського порядку здійснюють кілька сотень правоохоронців – представники Національної гвардії, Нацполіції, а також загони спецпризначенців в захисних шоломах та наколінниках. 

У той же час прес-служба Національної поліції повідомляє, що для підтримання правопорядку задіють близько 2,5 тис. правоохоронців через проведення масових акцій. 

Федерація профспілок України оголосила всеукраїнську акцію протесту 8 грудня у центрі Києва з вимогою підвищення мінімальної зарплати, перерахунку пенсій, приведення комунальних тарифів у відповідність з доходами громадян.

Члени профспілок вимагають від парламенту ухвалити запропонований урядом законопроект про підвищення мінімальної заробітної плати удвічі – до 3200 грн – з 1 січня 2017 року.

Від уряду вимагають переглянути динаміку зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, щоб вона відповідала зростанню доходів населення.

Також профспілки вимагають вирішити питання заборгованості із зарплати перед робітниками.