В парламентській партії «Слуга народу» готують спеціальний законопроект про вибори в українській столиці. Про це повідомляє «Лівий берег» з посиланням на свої джерела.

«Теоретично можуть вибори бути 8 грудня, а можуть і не бути. Залежить від того, як встигнемо написати законопроект, подати і провести за процедурою», – стверджує джерело.

Більше того, інший джерело журналістів, розповів, що головний претендент на посаду мера Києва Олександр Ткаченко відмовляється від перспективи.

«Вибори – так, КМДА – ні», – підкреслюють вони.

Як повідомлялося раніше, Віталій Кличко влаштував роздачу надбавок керівникам структурних підрозділів Київської міськдержадміністрації (КМДА). Як повідомляють журналісти, мер столиці призначив величезні надбавки за інтенсивність праці главам департаментів КМДА. 

Мова йде про суми в розмірі від 80% до 250% посадового окладу. Про це йдеться в розпорядженні Кличка № 777 від 5 вересня 2019 року.

“Встановити пойменованим нижче керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – з 1 по 30 вересня 2019 року надбавку за інтенсивність праці”, – йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, найінтенсивніше працювали останнім часом такі чиновники (250% надбавки до окладу):

Дмитро Науменко – директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури;

Москалевський Станіслав – начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю;

Тарас Панчий – перший заступник директора Департаменту – начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою

Надбавку в розмірі 200% до окладу отримали:

Валентина Гінзбург – директор Департаменту охорони здоров’я;

Наталія Шамрай – директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг;

Олександр Никоряк – директор Департаменту охорони культурної спадщини.

Додамо, що 4 вересня уряд вирішив зняти Віталія Кличка з посади глави Київської міської державної адміністрації.

Віталій Кличко, вигравши вибори мера столиці в 2014 році і очоливши Київську міську раду, був призначений ще на одну посаду: голови Київської міської державної адміністрації.

Тобто, Кличко одночасно сидів на двох стільцях – голови Київради та очільника КМДА.

На цьому у мене все, підписуйтесь на наш канал, тисніть на дзвіночок