iyna

Коаліція домовилася все ж проводити місцеві вибори на підконтрольній частини Донецької і Луганської областей за окремим законом.
Про це журналістам заявив перший заступник керівника фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає Корупція.Інфо.

"Є політична домовленість, і вона виглядає так: вибори окупованій території не проводяться, а вибори на території, де діють військово-цивільні адміністрації (Донецька і Луганська – ред.), проходять за окремим законом", – сказав він.

У той же час він вважає, що постанову про призначення місцевих виборів Верховна Рада у п'ятницю не підтримає через низьку явки депутатів.

"Я не знаю, чи на сьогодні це буде проголосоване, тому що в залі невелика кількість людей", – зазначив Кононеко.

У свою чергу фотограф Богдан Бортаков опублікував на своїй сторінці у Facebook фото чорновика постанови про призначення місцевих виборів, згідно з яким, вибори на неокупованій частині Донбасу мають бути призначені.

Снимок

Як відомо, раніше профільний комітет Ради запропонував не проводити місцеві вибори на всій території Донецької і Луганської областей. У свою чергу спікер Володимир Гройсман виступив проти такої ініціативи.