Візит співробітників правоохоронних органів став несподіванкою для дружини підозрюваного.

Житель Московської області на протязі п'яти років ґвалтував свого маленького сина. Як пише МК, все це він знімав на камеру і ділився відео в Інтернеті.

Чоловіка затримали 14 серпня. На його слід правоохоронці вийшли з відеороликів, які були розміщені на закритому сайті, де такими матеріалами обмінюються педофіли. На одному з відео було чітко видно обличчя затриманого і хлопчика, якого він катував.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Поліцейські наглянули в квартиру, де чоловік проживає разом зі своєю дружиною і єдиною дитиною. Візит співробітників правоохоронних органів став несподіванкою для дружини підозрюваного. Коли вона дізналася причину, то впала в істерику.

На допиті батько зізнався, що почав гвалтувати сина, коли йому було всього лише два роки. Найближчим часом слідство буде клопотати про його арешт.

Нагадаємо, В одному з населених пунктів України батько зґвалтував власну 15-річну доньку з діагнозом ДЦП. Як зазначалось 4 серпня, оператору 102 зателефонував молодий хлопчина і повідомив, що батько ґвалтує його 15-річну сестру, яка є інвалідом дитинства з діагнозом ДЦП.