Олександр Данилюк зізнався про сварку з прем'єр-міністром, передає Корупція.Інфо.

Перепалка між чиновниками сталася під час засідання Кабміну ще два для назад. Присутні на засіданні політики відразу розповсюдили цю новину в мережі, але головні герої коментувати пригоду відмовлялись. Тількі сьогодні міністр фінансів зважився розповісти, через що насправді розгорівся скандал. За словами Данилюка, причиною сварки стала відмова Гройсмана про призначення заступника.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

"У нас принципова позиція по реформі ДФС. На жаль, ми не завжди знаходимо спільну мову. Це робочий момент. Коли мені відмовили в призначенні заступника (хоча це повністю моє право формувати мою команду), якого я хочу призначити вже 2 роки, у мене зараз немає заступника, який відповідає за податкову сферу. На сьогодні я бачу, що ми не працюємо як одна ефективна команда. До нас застосовуються якісь ниточки зі сторін. У нас іноді рішення приймаються непрозоро ", – сказав він.

Багато хто заявляв про те, що Гройсман готується звільнити чиновника, але сам Олександр налаштований рішуче і заявляє, що зможе переконати прем'єра.

"Мене підтримують члени уряду. Я впевнений, що ми цю ситуацію виправимо", – додав він.

Нагадаємо, що Данилюк зі скандалом залишив останнє засідання Кабміну, після того, як отримав чергову відмову від Гройсмана.