Про який інтим йде мова? Особливо коли навколо стільки народу, стюардеси вічно бігають тут поспати важко, а то раптом ви спите, а вам потрібні духи? Місця для ніг зовсім немає, все впритул, особливо якщо лоукостер, а в туалет одному зайти складно, передає Корупція.Інфо.


Я так і уявляю собі, ти робиш приємне своїй половинці, і тут бах турбулентність, люди кричать, літак трясе, речі падають з полиць. Поруч з вами торкаючись вашого ліктя, сидить інша людина і все бачить і чує і відчуває. Романтика =) Я, безумовно, зараз говорю про регулярні рейси, а не лакшери перельотах з індивідуальним, закритим місцем і ліжком.

Насправді, заняття любов'ю в літаку вабить і привертає дуже багатьох людей через екстриму, незвичайності, секретності дійства і обмеженого часу, коли це все потрібно провернути. Багато знаменитостей з гордістю розповідають про те, що у них було "це" в літаку і їм він дуже подобається.

Отже, очевидне, зайнятися коханням в літаку можна тільки в туалеті. Зрештою, літак це громадське місце і ніхто не повинен бути свідком ваших брудних і злих справ. А щоб пробратися в туалет в удвох це треба ще постаратися. Але давайте дивитися правді в очі. Це потрібно, щоб один пішов, а другий, через деякий час. І до речі, якщо ви не знали, то абсолютно будь-який туалет на будь-якому літаку може бути відкритий зовні.

Популярне "Повалив і відтягнув до пустиря …": Чоловік згвалтувавши дівчину залишив їй телефон зі своїм фото

Очевидно, що не всі авіакомпанії адекватно ставляться до таких витівок, особливо якщо вони занадто релігійні і консервативні. Більш того, у деяких компаній навіть є штрафи за такі речі. Наприклад, одна пара, вирішивши пограти в літаку Delta Airlines, була спіймана, а після посадки їх забрали поліцейські, після чого їм довелося заплатити штраф у розмірі $ 800 з кожного. Тому, ви повинні адекватно розуміти всі ризики такої справи. Іноді все залежить від настрою бортпровідників. Одні просто відведуть погляд, інші ж попросять вас перестати, а треті можливо звернуться до капітана, а це вже серйозні наслідки.