Громадяни Російської Федерації закотили істерику через “підрив” Керченського мосту в Криму, передає Корупція.Інфо

У паніці росіяни погрожують українцям, називаючи бандерівцями і фашистами.

“Українським” нелюдам “Кримський міст не по зубах”; “Б * ндерофашісти вибори зірвали судно викрали, тeперь загрожують підірвати Кримський міст! А ми мовчимо !!!”; “Дізнаєтеся, що таке справжня АТО”;

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

“Радикалу Кохановському, який закликав” вести партизанську війну “і здійснювати диверсії проти російських об’єктів, зокрема, підірвати Кримський міст, росіяни порадили готуватися до риття Біломорканалу”, – пишуть користувачі соціальних мереж.

Нагадаємо, громадська організація “Добровольчий рух ОУН” готова використовувати в окупованому Криму методи ведення партизанської війни. Так, керівник організації Микола Кохановський заявив про можливість підриву Керченського моста, який будують російські окупанти:

“Це війна. Методи партизанської війни не змінилися з часів Першої та Другої світової війни, ми готові їх використовувати, і ми їх вже використовували – ми були на фронті … Йде війна. А як ви хочете? війна включає в себе підриви залізничних колій, знесення електричних опор противника. Наприклад, якщо є якась дорога з материка до Криму, чому щоб там не організувати якийсь підрив? “.