В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, над якою нависла загроза відставки, продовжує дивувати своїми медичними знаннями. Цього разу вона закликала українців не боятися протягів, передає Корупція.Інфо

"Хочемо розставити всі крапки над "i". Сам по собі протяг не є чимось поганим, як не є поганим і вітер. Адже люди частіше хворіють від інфекцій, які є в повітрі, а не від самого повітря. Тому протяг не загрожує здоровій людині", – підкреслила в.о. голови МОЗ.

За словами Супрун, якщо постійно уникати свіжого повітря, "сидіти в замкнутому приміщенні і кутатися в одяг – ви, навпаки, робите себе більш вразливим: гірше сприймаєте перепади температури повітря і можете швидше підхопити застуду. Щоб відчувати себе в тонусі і бути більш здоровим, потрібно частіше дихати свіжим повітрям ".

Раніше Супрун висловила думку, що флюорографію потрібно скасувати, оскільке це застарілий метод діагностики з радянської системи охорони здоров'я. Був також просвітницький пост Супрун про перекис водню. Мовляв, він не загоює і не дезінфікує рани. Думки лікарів з цього приводу розділилися.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

А до цього Супрун розповіла українцям про те, що проби Манту можна сміливо мочити. Причому той факт, що не мочити Манту нас закликали (і до сих пір закликають) лікарі, Супрун аж ніяк не бентежить.