На Хмельниччині мати спробувала за гроші продати власних дітей, але її впіймали на гарячому правоохоронці. Оперативники прийшли торгуватися під виглядом покупців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо     

Деталі спецоперації правоохоронці тримають у секреті – лише показують відео, як 27-річна жінка запрошує покупців до хати. "Мати мала намір продати своїх двоїх неповнолітніх дітей за суму 35 тисяч доларів США. Вона хотіла заробити грошей, так як вона пояснює, що не мала змоги їх виховувати, тому хотіла цим заробити", – розповів начальник відділу розслідування злочинів слідчого управління ГУНП у Хмельницькій області Ігор Бабій. Жінка вже під вартою, свої дії пояснює відчаєм і безгрошів’ям. "Мені не вистачало, щоб забезпечити дітей всім. Я їм сказала,що вони йдуть в прийомну сімю, сказала,що вони будуть мати все, чого в мене нема", – розповіла підозрювана.

Один мільйон гривень – у таку суму на Хмельниччині мати оцінила своїх 5-річну доньку та 7-річного сина. Жінку, яка торгувала власними дітьми, узяли на гарячому, коли вона отримувала за них гроші. Поліції зізналася: згодом планувала виставити на продаж і молодшого сина, якому зараз менше двох років.

Діти її слова сприйняли по-своєму. "До багатіїв", – пояснили вони, куди їх хотіла відправити мама. А про її плани сказали так: "Буде приїжджати. Коли відчепиться комісія, вона забере нас". Свою маму, яка ледь не продала їх незнайомцям, всі троє дітей чекають у лікарні. "Коли привезли їх сюди, вони не плакали, вони були радісні. Зроблені усі можливі обстеження, хвороби ніякої у дітей не виявлено", – розповіла завідувач педіатричним відділенням Дережнянської ЦРЛ Тетяна Колодій.

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко                        

Родина вже чотири роки перебуває під опікою соцслужб. Батько дітей часто пиячив, кажуть чиновники, бив дружину і дітей. "Були часті конфлікти між мамою і татом, Сім'я жила за рахунок соціальних виплат. Залучалися і медичні працівники, залучалися і поліція, і органи місцевого самоврядування", – розповіла директор Дережнянської районного центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Галина Березюк. Оскільки ситуація у родині лише погіршувалася, рік тому 5-річну Лізу та 7-річного Ваню забрали до інтернату. З мамою лишився тільки 2-річний Богданчик. Коли ж почалися канікули, соцслужби повернули дітей додому і забули про них на цілий місяць. "Треба визнати факт недопрацювання. Бо тому, що дійсно треба в першу чергу було б продумати, після того як діти були розпущені по сім'ях, ось тут треба було цей крок передбачити і поспілкуватися з мамою, як вона планує провести літній період", – розповів заступник голови Дережнянської РДА Олег Пилипчук.


Суд має обрати жінці запобіжний захід, за вчинення злочину їй загрожує до 15 років ув’язнення. Оскільки тата дітей минулої ночі затримали за крадіжку, жити малеча поки буде у лікарні. І лише коли їхню маму позбавлять батьківських прав, діти поїдуть у притулок. Втім, Ліза і Ваня сподіваються, що цього не станеться, і мати, яка готова була віддати їх незнайомцям, забере їх додому.