Житель Дніпропетровської області розповів історію, яка вразила українців. Так, місцевий житель Юрій мучився і регулярно втрачав свідомість після операції, яка була зроблена на гайморових пазухах, передає Корупція.Інфо

Операцію чоловік пережив кілька років тому, після чого протягом довгого часу мучився від її наслідків. Як виявилося пізніше – причиною поганого самопочуття Юрія став звичайний бинт.

Внаслідок лікарської недбалості в носі криворожанина після операції залишилося чотирнадцять сантиметрів бинта, який не був витягнений з носа і перебував там все це час. Про подробиці страшної лікарської історії розповіли дніпровські журналісти.

"Коли зробили знімок гайморової пазухи, там було чужорідне тіло, нам про це не сказали, мені лікар сказав, що там просто недочищена кіста", – згадує дружина Юрія.

Халатність лікарів була настільки очевидною, що Юрій подав позов у суд і виграв 50 тисяч гривень компенсації! Це рідкісне для українського судочинства рішення.

Гроші таки виплатили, Юрій встиг їх витратити. Але тут прийшов лист, яке перевернуло уявлення чоловіків про справедливість.

"Про примусове виконання, про стягнення боргу в сумі 51 тисяча 375 грн 50 коп. Боржник – Зінченко Юрій Олександрович", – зазначено в постанові.

Суд зобов'язав Юрія повернути компенсацію. Лікарня подала апеляцію. І виграла її, тому що в справі не вистачало головною експертизи, яка доводила провину лікарів. Її просто забули передати до суду першої інстанції. Лікар чоловіки наполягає, чоловік вигадав цю історію, щоб отримати гроші і пільги. А всі його діагнози – липа.

"Він лежав у лікарні 3-4 тижні, немає нападів", – запевняє лікар.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

Колись Юрій був машиністом-інструктором, тепер із-за непередбачених нападів не може водити. Знизили до слюсаря.

Чоловік каже, що міг би йти на пенсію, але продовжує працювати, щоб повернути лікарні колись устаткування компенсацію.